Videó: Az AHEAD Asia Bejelenti A Régió Legjobb Szállodáit 2019-re

Videó: Димаш - Реакция на новый клип / Ремейки Sportmann / КОНКУРС / Беседа #8 [SUB] 2024, Március
Anonim

Az AHEAD Asia bejelenti a régió legjobb szállodáit 2019-re

A Dezeen promóciója: egy történelmi szálloda Kínában és egy kókuszdiás vendégház Srí Lanka-ban az idei AHEAD Asia Awards díjátadó vendégfogadási projektek közé tartozik.

Az egész világon a design-központú vendéglátóipari projektek ünneplésével, amelyek kivételes vendégélményt nyújtanak, az AHEAD Awards program beadványait négy régióra osztják: Ázsia, Amerika, Európa, valamint a Közel-Kelet és Afrika.

Image
Image

A Kerry Hill Építészek Amanyangyun Shanghai nevét az Év Hotelévé nevezték el

A pályázatokat egy bíráló testület vizsgálta meg, amely vezető vendéglátókból, építészekből, belsőépítészekből és ipari kommentátorokból állt.

A 2019-es ázsiai nyerteseket a szingapúri Andaz Hotelben megrendezett ünnepségen hirdették ki, mindegyiküket az AHEAD Awards alapítója, Matt Turner dicsérte, hogy "tükrözi a régió gazdag kulturális történelmét és a dinamikus modernitást".

Image
Image

Az Amanyangyun Shanghai a Vendégszobák kategóriában is az első helyezett lett

Az este legnagyobb győztese az Amanyangyun Shanghai, amelyet a Kerry Hill Architects tervezte, az otthoni Év Hotelje díjat nyert.

A bontási ponton álló Ming és Qing-dinasztia néhány épületének elfoglalásakor az Amanyangyunot a bírák tapsolták "ragyogó, keményen küzdött erőfeszítéseiért a tartomány történelmi és kulturális örökségének megőrzése érdekében".

A szálloda a Vendégszobák, a Hotel Konverzió és a Vizuális Identitás kategóriában is nyert.

Image
Image

A Középház első helyezést ért el a Lobby & Public Spaces kategóriában

Számos másik nyertes szálloda szintén Kínában található, ahol a Lissoni Associati a Közép-házat, Sanghajban, a Lobby & Public Spac kategóriában az első helyet kapta. A bírák szerint a szálloda a „luxus és a helység” egyensúlyát érte el bejárati csarnokában, amelyet smaragdzöld kerámialapokkal borítottak, és 3760 darabos velencei csillárral rendelkezik.

A Neri & Hu Tsingpu Yangzhou Retreat, egy 20 szobás butikhotel, amelyet a bírói testület szeretett a labirintin jellegű tulajdonságai miatt, a tereprendezés és kültéri terek kategóriában került a tetejére.

Image
Image

A Neri & Hu labirintusszerű Tsingpu Yangzhou Retreat nyerte a Kertészet és kültéri terek kategóriát

Egyéb figyelemreméltó nyertesek közé tartozik a Guntû, aki hazavitte a Közlekedési Díjat. A Yasushi Horibe által tervezett 19 szobás szálloda egy hajó belsejében helyezkedik el, amely a japán Seto Belső-tenger partján fekszik, és amelyet a bírák "gyönyörűen pihentető mobil vendéglátási élménynek" neveznek.

A Nomadic Resorts által tervezett Srí Lanka Wild Coast-i sátorház a Resort Hotel díjat nyerte el. A száraz erdőkkel körülvett szálloda kerek, kókusz stílusú sátrakból áll, amelyek célja a környező tájban látható sziklák emlékeztetése.

Image
Image

A Wild Coast Tented Lodge megnyerte a Resort Hotel kategóriát

Idén elején az előző éves AHEAD-díjak egy globális biennálán tetőztek, ahol az egyes régiók nyertesei teljes egészében világszerte elnyerték a címet - Alila Yangshuo nevű szállodát, amelyet a pekingi stúdió Vector Architects tervez, az Ultimate Winnernek nevezték el.